שילה נערת הליווי הלוהטת המטריפה את החושים

שילה נערת הליווי הלוהטת המטריפה את החושים

חמוד, אמרתי כבר?

הרגשתי את התשוקה העצורה בגופי ובזמן שהוא פנה בזריזות לתרמיל שלו, לשלוף ממנו את הקונדום, הסתובבתי על מקומי, נעמדתי על ארבע, מפסקת את רגליי וממתינה. מוכנה, כמו עגלה שמשתוקקת להיבעל על ידי הפר, דבר שלא היה כל כך רחוק מהמציאות.

הוא חזר מביט בתנוחה בה הייתי, נעצר על מקומו, עיניו נעוצות בי בהערצה גלויה, פלט שריקה קלה של התפעלות ואמר: "זהו אחד המראות הכי יפים שראיתי בחיי!" אחד המראות שמזכיר לי נערות ליווי.

בתנועות מהירות הוא הלביש את הקונדום על כלי זינו ונעמד מאחורי, כשאני הורדתי את ראשי עד שנגע בחול, ונשענתי על מרפקיי, כולי פעורה לקראתו, מצפה. הוא שכבר הכיר את מה שיש לו, נזהר ולא מיהר, בתחילה הוא ליקק את חריץ עכוזי מנקב ישבני ועד ערוותי, מבטיח שאני רטובה כדבעי, החדיר אצבע, שתיים ואף שלוש לתוך נרתיקי.

אני הנעתי את גופי מול אצבעותיו, משתוקקת לעוד ואכן, עד מהרה, הוא הציב את קצה איבר מינו המפחיד, מול פתח מערתי ובתנועה חלקה חדר לתוכי.

אין, אין לי מילים לתאר את שהרגשתי, כשזקפתו האדירה חדרה לתוכי, ממלאה את נרתיקי, כפי שמעולם לא התמלאתי ואת מה שבא אחר כך. הוא בעל אותי, זיין אותי, קרע אותי, ואני קיבלתי את הכול באהבה ובהנאה, נעה משיא אחד למשנהו, עד שהוא התפוצץ בתוכי, מציף את מערת אהבתי והכל החשיך, נפלנו חסרי כוח על החול.

אני חושבת שנמנמתי קצת, כי לפתע פקחתי את עיני והוא לא היה שם. הסתכלתי בשעון וקפצתי ממקומי. כבר שעתיים נעדרתי ותיארתי לעצמי שחיים משתגע מדאגה, זה הזכיר לי מאוד את התקופה של נערות ליווי צפון שהייתה מטורפת.

במהירות אספתי את חפצי לשקית, עוד לגימת מים, נעלתי את סנדליי, הזדקפתי על רגלי, מוכנה לחזור. על החול, במקום בו היה תרמילו, גיליתי ציור של לב גדול, עם חץ בתוכו, חייכתי לעצמי ומיהרתי אל קו המים.

את הדרך חזרה שחיתי בכל המהירות והכוח, גם בגלל שראיתי על החוף ממול את חיים ניצב, משקיף לעבר האי בדאגה וגם בגלל תחושת הצריבה העזה שהתפשטה בערוותי, ברגע שנכנסתי למים המלוחים. טוב, נו, זה היה די צפוי, עם השפשוף ההגון שערוותי עברה.

כשיצאתי מהמים, חיים בא לקראתי, כשהילדים נגררים אחריו, מנסה להסתיר את דאגתו ורוגזו. "מה קרה?" הוא שאל "דאגתי שמא קרה לך משהו, מישהו אנס אותך או משהו כזה?"

"אוי , לא," אמרתי וחיבקתי אותו, "סתם נרדמתי על שפת המים וחלמתי חלומות טובים, תודה שנתת לי את השקט וההזדמנות".

"חלומות טובים?" שאל חיים, וגבותיו התרוממו ברוב משמעות כמו נערות ליווי , "חכה לערב, אחרי שהילדים יירדמו", עניתי בקריצה, "אז אראה לך, מה החלומות הטובים, יגרמו לי לעשות לך".